راى دادن آموزش آموزشی درباره تحقیقات

راى دادن: آموزش آموزشی درباره تحقیقات مسئولان کمیسیون اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل اتهام‌زنی ترامپ به همسر معاون اف‌بی‌آی

رئیس‌جمهوری آمریکا در تصویر العمل به بازنشستگی قریب‌الوقوع معاون اف‌بی‌آی اتهاماتی را علیه همسر او مطرح کرد. اندرو مک‌کیب جزو مقام‌هایی است که به علت داشتن مواض

اتهام‌زنی ترامپ به همسر معاون اف‌بی‌آی

اتهام زنی ترامپ به همسر معاون اف بی آی

عبارات مهم : آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا در تصویر العمل به بازنشستگی قریب الوقوع معاون اف بی آی اتهاماتی را علیه همسر او مطرح کرد. اندرو مک کیب جزو مقام هایی است که به علت داشتن مواضع ضد ترامپ مکررا از سوی ترامپ و جمهوری خواهان مورد انتقاد قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری نوشت: چطور می شود اندرو مک کیب، معاون اف بی آی، مردی که به همراه جیمز کومی مسوول تحقیقات “ساختگی” راجع به هیلاری کلینتون بودند (شامل ۳۳ هزار ایمیلی که غیر قانونی از بین بردن شد)، ۷۰۰ هزار دلار بابت کمپین همسرش از سوی دست نشانده های کلینتون حین تحقیقات پول بگیرد؟

اتهام‌زنی ترامپ به همسر معاون اف‌بی‌آی

نکته مهم توئیت ترامپ این است که او اتهامی را به جیل، همسر مک کیب وارد کرده است ولی جیل هدیه ۷۰۰ هزار دلاری هیلاری کلینتون، نامزد پیشین دموکرات ها در انتخابات نوامبر گذشته آمریکا جهت مسابقه سنا در سال ۲۰۱۵ در ایالت ویرجینیا را نپذیرفته بود بلکه این هدیه مالی از طرف کمیته سیاسی تری مک آلیف، فرماندار ویرجینیا و حزب دموکراتیک ویرجینیا بود و پیش از آن انجام شد که مک کیب بخواهد به عنوان معاون اف بی آی ارتقا درجه پیدا کند و نقشی نظارتی در تحقیقات مرتبط با ایمیل های کلینتون به دست بگیرد.

مک آلیف از حامیان قدیمی هیلاری کلینتون و همسر او بیل کلینتون، مدیر جمهوری وقت آمریکا هستند.

رئیس‌جمهوری آمریکا در تصویر العمل به بازنشستگی قریب‌الوقوع معاون اف‌بی‌آی اتهاماتی را علیه همسر او مطرح کرد. اندرو مک‌کیب جزو مقام‌هایی است که به علت داشتن مواض

مک کیب بعد از اخراج جیمز کومی از سمت ریاست اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) به عنوان مدیر موقت اف بی آی تعیین شد.

واژه های کلیدی: آمریکا | تحقیقات | کلینتون | دونالد ترامپ | هیلاری کلینتون | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs